I need help with API payment (Fondy)

Hi, I tried to connect an external API for payment, every thing was ok and API call was successfull. But how then I can use my payment API in Bubble interface?..

In the API Connector you select whether the API can be used as an Action or as Data. If you select Data then it can be used on any element field labeled “Data Source” and you will find it under “Get data from external API”. If you select Action then you will find it when you are creating an Action Step in a Workflow.

Я це роблю за допомогою створення свого плагіна. Бо є проблема створення сігнатури.

Якщо ви якось створюєте сігнатуру то тоді можно користатися API Connector

а як створити свій плагін?..

чи може є у Вас плагін то я б купила доступ та підключилась через нього до будь якої платіжної системи украінської?)

Що саме вам потрібно. Я тільки почав його створювати, в тестовій версії отримання URL для сплати.
Ви можете за допомоги адмінки фонді створити код кнопки і додати його у HTML елемент

Фонді також дозволяє створювати сторінки і навіть лендінги.

потрібно підключити фонді до мого сайту на бабл, щоб отримувати платежі. Тобто все під ключ: підключення мого мерчанта фонді до бабл. Кнопку я створю в фонді, саму функцію оплати через сайт треба налаштувати…)

Вам треба створити ендпойнт? Для отримання вебхуків від фонді. Треба налаштувати їх отримання та додавання отриманих данних до бази.

Додавання кнопки у HTML елемент це вже є підключення. Клієнти будуть заходити і сплачувати.
Якщо замовників не багато це можно відслідковувати у фонді.

а як підключитися до фонді? що тут обирати?)

і тут що писати ?)

Вибирайте перше None or…
Screenshot_170
параметри за документацією

https://manual.bubble.io/help-guides/apis-connect-to-other-apps/the-api-connector

Головне пам’ятайте що сігнатуру треба створювати на сервері. І запит бажано відправляти з сервера, щоб зловмисники не перехопили ваші коди доступу.

це мені дуже важко зрозуміти всі ці терміни… а можна у Вас замовити послугу по підключенню фонді до мого бабл сайту? на карту зможу перевести оплату скільки скажете) по teamviewer надам доступ і там буде і фонді і бабл) я сама не розберусь ((

Приєднуйтесь, задавайте питання, будемо відповідати.

Сформуйте техничне завдання та напишіть мені.

дякую зараз сформую та напишу))