Використання гілок. Відповідь від центру підтримки bubble

Відповідь техпідтримки: Дякуємо за звернення. Мене звуть Патрік, я працюю у слідчій групі. Я розумію, що у вас виникли труднощі з об’єднанням кількох версій вашої програми. Я радий допомогти з такою поведінкою. У нас є кілька найкращих практик, якими я хотів би поділитися, коли використовуємо кілька версій. Ці вказівки особливо важливі, коли кілька співавторів працюють над різними версіями в одній програмі.

Версію для розробки слід постійно оновлювати та випереджати випуск.

Це допоможе підтримувати синхронізацію обох версій.
Роботу, створену в нестандартних версіях, слід спочатку

  1. об’єднати з версією розробки,
    а потім
  2. продовжити розробку.

Це гарантує, що всі версії синхронізовані, уникаючи проблеми, яка виникає, коли версії не синхронізовані одна з одною та з live.

Спробуйте використовувати свою розробну версію як «тестове» середовище, а власні версії — як середовище «активної розробки».
Вносячи зміни у свою розробну версію, переконайтеся, що ці зміни є незначними або гарячими виправленнями вашої програми. Це дозволить зменшити кількість конфліктів між розробкою та вашими спеціальними версіями та допоможе вашому додатку уникнути проблем із синхронізацією/конфліктом.
Під час роботи над невеликими змінами їх можна протестувати у тимчасовій користувацькій версії та скопіювати з цієї версії у версію для розробки замість об’єднання. Після цього власну версію можна видалити.

Одні й ті самі елементи не можна змінювати в кількох версіях.

По можливості, зміни на конкретній сторінці слід вносити лише в одну версію.

Наскільки це можливо, намагайтеся мінімізувати розбіжності між версіями, частіше зливаючись і починаючи новий проект з нової та актуальної версії

Це також допомагає вашому додатку уникнути проблем із синхронізацією/конфліктом, оскільки обробка великих змін може зайняти дуже багато часу та призвести до великої кількості конфліктів, які потрібно буде вирішити, якщо між двома версіями є значні відмінності.

2 Likes