Startup for Ukrainians needs a volunteer 🇺🇦

Hi there!
We are creating a startup that helps Ukrainians find jobs in Canada for free. Now more than 120 thousand people have fled to Canada from Ukraine because of the war.
We are developing a startup for those who are looking for their first job in Canada.
The job search usually takes 3–4 months. We assist in speeding up the process.
We have technical documentation, interface design, and advisers’ help: Software Architect, DBAs, and DevOps.

We are looking for a volunteer .bubble app developer.
We speak Ukrainian, Russian, and English.

I will personally provide feedback or a reference to your future employers. Also, you can add our project to your portfolio or LinkedIn.

Please, PM me tg YuriV_PM or make a comment on this ad.
Thank you!

PS: If you or someone you know can help with other support (referring a Ukrainian to a job at your company, helping with editing resumes, finding grants, providing psychological support, or just helping with general tasks), please write. We have a lot of tasks to do.

Вітаю!
Зараз до Канади приїхало понад 100 тисяч українців.
Ми розробляємо стартап для тих, хто шукає свою першу роботу в Канаді.
Є технічне завдання, дизайн та група волонтерів.
Потрібна допомога волонтера, якій зробить продукт на bubble.

Я персонально надам відгук або референс вашим майбутнім роботодавцям. Також, ви зможете додати наш проєкт до себе в портфоліо або на сторінку LinkedIn.

Будь ласка, зв’яжіться зі мною tg YuriV_PM або напишить коментар до цього оголошення, якщо ви можете допомогти.

PS: Якщо ви або ваші знайомі, можуть допомогти чимось іншим (порекомендувати на вакансію у свою компанію, допомога з редагуванням резюме, пошуком грантів, допомогти психологічно або просто допомогти за загальними завданнями), будь ласка, напишіть. У нас дуже багато завдань.

1 Like

Привіт. Мене звати Ігор, я з Запоріжжя, мене можно вважати ініціатором української гілки на цьому форумі. Я маю досвід створення проектів за допомогою bubble.io з 2018 року.
Зараз я є частиною команди geekle.us
Готовий допомагати вам у цьому проекті.
Маю десь до 10 годин на тиждень.
У нас зараз не дуже з електро постачанням.
Як що відмінять відключення тоді зможу приділяти більше часу.
Зараз маю досвід роботи з базою понад 200 000 юзерів.
Як що потрібно можу проконсультувати по можливостях bubble.
Залюбки приєднаюся до вашої команди у цьому проекті.

1 Like

Is this still available?

Replied