Якого Хью не можна змінити розмір та положення елементу Popup?

Доброго дня! Маю проблему з елементом Popup який у режимі редагування не можна ані змінювати у розмрі, ані рухати його мишкою. Спробував на різних браузерах, та навіть у різних аккаунтах. Після того, як елемент намальований немає можливості змінити його розмір, або навіть рухати його мишкою.
Підкажіть будь ласка, з чим це може бути пов’язане?
Немає отких квадратиків по боках:
Хулєрні_квадратики

Popup

Змінити розмір ви можете на вкладці - Layout

Контейнери - бульбашкові документи (bubble.io)

1 Like

Дякую за відповідь! Я бачив ці можливості, але очікував, що вікно буде виглядати так, як на відео. Відповідно, хотів переконатися чи усе я правильно роблю, чи це не баг. На скільки я зрозумів, то зараз просто немає можливості змінювати розмір мишкою, хоча раніше така можливість була. Зараз треба змінювати його шляхом завдання параметрів. Також немає можливості змінювати розташування спливаючого вікна, оскільки його положення завжди фіксується по центру.

Popup завжди був по центру.
Може це і баг, стосовно зміни розмірів вікна, але поки що усі з цим працюють. Ви можете написати у підтримку баббл. Є розділи з побажаннями. Іноді їх швидко виконують.

1 Like

Усе ок, я вчуся користуватися цією програмою, то мені було потрібно переконатися, що так працює система, а не якась проблема по моїй стороні. Типу у мене щось неадекватно відображається, або щось не так роблю як вказано у відео. Ще раз дуже дякую за відповідь.

Майже на усі елементи у баббл, можно навести, почекати, з’явится маленька кнопка котра веде до документації. Для мене цей інструмент був вчителем.

1 Like